BE 4 z Glasse - zobacz ekskluzywny wideoset!

news
12 Czerw 2011 10:37

Tagi: audycja be 4 czworka munopl glasse alex kubaczewski

 
BE 4 z Glasse - zobacz ekskluzywny wideoset!

Wspominamy pierwszą audycję BE 4 na falach radia Czwórka! Zapraszamy na wyjątkową rozgrzewkę przed weekendem w godzinnym wideosecie Glasse!

7 maja tego roku wystartowaliśmy z własną sobotnią audycją BE 4 w Czwórce Polskim Radiu, prowadzoną przez redaktora naczelnego Muno.pl - Alexa Kubaczewskiego. Głównym założeniem BE 4 jest prezentowanie najciekawszej muzyki i teledysków do szeroko rozumianej muzyki elektronicznej. Rozmawiamy także z organizatorami wyjątkowych imprez z różnych zakątków naszego kraju oraz rozdajemy wejściówki na najciekawsze imprezy.

Drugą godzinę audycji oddajemy w ręce naszych gości - znanych artystów na rodzimej scenie muzycznej, którzy swoimi wyjątkowymi setami wprawią Was w imprezowy nastrój. Przypomnijmy, że gwiazdą inauguracyjnej odsłony BE 4 był jeden z czołowych polskich dj'ów - Glasse, wspierany przez VJ'a Deep.Chock.

Wszystkim tym, którym nie było dane być z nami podczas pierwszej audycji BE 4 oraz stałym słuchaczom, w ramach przypomnienia - zapraszamy na godzinny wideoset Glasse. Zaczyna się BE 4 - zaczyna się weekend!

W tym tygodniu audycja BE 4 niestety się nie odbędzie. Zapraszamy wszystkich przed radioodbiorniki i telewizory w sobotę 18 czerwca o godz. 19:00!

Więcej info: www.muno.pl/be4/


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.