Cykl Błażeja Malinowskiego zagości w USA

wydarzenie
16 Maj 2018 10:04

Tagi: blazej malinowski why so silent

 
Cykl Błażeja Malinowskiego zagości w USA

Audiowizualny projekt Why So Silent? zagości w Denver i będzie zwieńczeniem trasy Błażeja Malinowskiego po Stanach Zjednoczonych.

Why So Silent? to projekt pod kuratelą Błażeja Malinowskiego, który od kilku lat dostarcza nam wrażeń audiowizualnych. Wydarzenia łączą stare, nieme kino i muzykę elektroniczną graną na żywo, w nieco eksperymentalnej konwencji. Do tej pory razem z cyklem Błażejowi udało się powędrować do wielu cenionych miejsc w Polsce i na świecie.


Tym razem Why So Silent? zagości w Denver (USA) i będzie zwieńczeniem trasy Błażeja po Stanach Zjednoczonych, gdzie miał przyjemność wystąpić w Waszyngtonie, Nowym Jorku czy Salt Lake City.

Wydarzenie odbędzie się już 21 maja i będzie #36 spotkaniem cyklu a obok Błażeja wystąpi przedstawiciel experimedia - Offthesky i Noctural - Alex Whittier.

Miesiąc później będziemy mieli okazję uczestniczyć w #37 spotkaniu, tym razem w klubie Szpitalna 1 w Krakowie, podczas którego live acty zagrają: Błażej Malinowski i enigmatyczna postać rodzimej sceny, znana m.in. z wydań na Hypnus czy Geophone Records - Eastern Renaissance.

Zdjęcia: Wyjdź z Kadru

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.