Władysław Komendarek wystąpi w Boiler Room!

wydarzenie
14 Paź 2014 17:01

Tagi: boiler room stay true journeys

 
Władysław Komendarek wystąpi w Boiler Room!

Po eventach w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, popularny Boiler Room znów wraca do kraju nad Wisłą. Oprócz polskich artystów wystąpi także Legowelt.

Boiler Room zapowiedział dzisiaj trzeci event z serii Stay True Journeys, który jest wynikiem globalnej współpracy z marką Ballantine’s. Po Chile i Meksyku, przyszedł czas na zagłębienie się w polską muzykę elektroniczną. 13. listopada w ramach Stay True wystąpi polska legenda muzyki syntezatorowej - Władysław Komendarek. Zagrają także Rebeka, Teielte, DJ Mo, Maciek SienkiewiczPiotr Bejnar, a zagranicznym gościem będzie Legowelt.

Poniżej cytat z oficjalnej strony Boiler Room:

Pokażemy wam historię pionierów polskiej elektroniki, której nie znacie. Śmiały, oryginalny i eksperymentalny ruch muzyczny, który rozwinął się w dużej mierze poza zachodnimi wpływami. Przedstawiamy prekursorów i nowe pokolenie, które wprowadziło rodzimą muzykę elektroniczną na międzynarodową scenę.

zdjęcie główne: Paweł Stelmach

boilerroom.tv/staytrue


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.