Tajemnicza Bokka wyrusza w trasę - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
30 Sty 2014 10:22

Tagi: bokka hipnoza basen pod minoga

 
Tajemnicza Bokka wyrusza w trasę - ZAMÓW BILETY!

Najbardziej tajemniczy debiut 2013 roku - zespół Bokka, wystąpi 20 lutego w katowickim klubie Hipnoza, 2 marca w warszawskim Basenie i 21 marca w poznańskim Pod Minogą.

Bokka to tajemnica. Trzy przysłonięte ekranem postacie, które udowadniają, że w 2014 roku polska muzyka elektroniczna ma się naprawdę dobrze. Nie ważny jest ich uprzedni dorobek, nieistotne projekty, w jakich wcześniej brali udział – liczy się to, że tu i teraz pojawili się z materiałem na światowym poziomie.


Niezależnie od tego, kto ukrywa się pod tą nazwą, muzycy na swej debiutanckiej płycie, zatytułowanej po prostu „Bokka”, pokazali olbrzymią muzyczną wyobraźnię i erudycję. Wirtuozerska żonglerka schematami, pomysłami i rytmami sprawia, że każdy utwór Bokki przynosi wiele zaskoczeń i potrafi zafascynować zarówno fanów gitarowego grania, miłośników hipnotycznych wokali, jak i wielbicieli motorycznych rytmów.

Bilety na koncerty Bokki w Katowicach, Warszawie i Poznaniu możecie zamawiać za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.