Butch zagra w Poznaniu - BILETY

wydarzenie
29 Wrze 2017 10:35

Tagi: butch tama

 
Butch zagra w Poznaniu - BILETY

Po prawie 4 latach Butch powraca do Polski! Artysta będzie gwiazdą helloweenowej imprezy w poznańskim klubie Tama. Bilety już w sprzedaży!

Bülent Gürler aka Butch zanim stał się gwiazdą sceny tech-house, sprzedawał burgery. Niepowodzenia w gastronomii skłoniły go do robienia muzyki, co wyszło mu na dobre, bo obecnie występuje jako headliner na wielu festiwalach i w klubach na całym świecie, ma też własny cykl w berlińskim Watergate, podczas którego czasami gra przez całą noc. Butch ma na koncie 2 albumy - "Papillon" z 2008 i "Eyes Wide Open" z 2010 roku. Wraz z Ricardo Villalobosem współtworzy też projekt ButRic - ich najnowsza EP-ka "Fünfviertel" wkrótce trafi do sprzedaży.


31 października, czyli w Helloween, Butch wystąpi w poznańskim klubie Tama i zapowiada przynajmniej 3-godzinnego seta. Bilety na wydarzenie już w sprzedaży.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.