Lee Jones gwiazdą Canalia Night

wydarzenie
12 Wrze 2012 09:44

Tagi: city hall canalia lee jones

 
Lee Jones gwiazdą Canalia Night

Canalia Night powraca po przerwie wakacyjnej! Już w najbliższą sobotę gwiazdą 14. odsłony cyklu imprez będzie Lee Jones!

Canalia Night to cykl wydarzeń muzycznych odbywający się od 2008 roku w Szczecinie. Dotychczas gwiazdami imprez byli m.in.: Franklin De Costa, Ame, Mosca czy też Ewan Pearson. W najbliższą sobotę w szczecińskim City Hall usłyszymy set w wykonaniu Lee Jonesa!

Do 2002 roku artysta mieszkał w Londynie gdzie z sukcesami tworzył muzykę z kręgu downtempo i nu jazz pod pseudonimem Hefner. Następnie Jones postanowił przeprowadzić się do Berlina. Wpływ tamtejszych klubów spowodował u producenta zwrot o 180 stopni w jego muzycznych inspiracjach.

Wraz z Nick Hoppnerem, rezydentem Panorama Bar, Lee Jones tworzy znany projekt MyMy, a ich wydawnictwa pojawiły się w takich wytwórniach jak Ostgut Ton, Circus Company oraz Playhouse, gdzie wydali swój album "Songs for Gentle".

15.09 - CANALIA NIGHT 14

Miejsce: City Hall - Szczecin

Line Up: Lee Jones, Daniel Zachodni, Brat Beat, Luck Mall, Daniel Stetting, MarioK

Latest tracks by leejones

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.