Christian Löffler dwukrotnie w Polsce - BILETY

wydarzenie
06 Luty 2018 09:30

Tagi: christian loeffler

 
Christian Löffler dwukrotnie w Polsce - BILETY

Mistrz nastrojowej elektroniki, Christian Löffler, powraca do naszego kraju i wystąpi w marcu w Poznaniu i w kwietniu w Warszawie. Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w sprzedaży.

Christian Löffler przygodę z muzyką rozpoczął jako czternastolatek. Mieszkając z dala od miasta, sam uczył się podstaw muzyki elektronicznej i czerpał inspirację z otaczającej go natury. Efektem poszukiwań jest charakterystyczne, organiczne brzmienie, w którym techniczna maestria jest tak samo ważna jak nastrój. Pod tym względem bywa porównywany do Kiasmos, Four-Tet czy Nicholasa Jaara.


Pierwsze nagrania Christiana ujrzały światło dzienne w 2008 roku, a przełom nastąpił w roku 2012 wraz z premierą albumu "A Forest". Od tego czasu pozycja Niemca w świecie elektroniki stale się umacnia, a wydanym w 2016 krążkiem "Mare".

Christian Löffler wystąpi 16 marca w poznańskiej Tamie oraz 13 kwietnia w warszawskim Niebie. Bilety na oba wydarzenia są dostępne na Biletomat.pl.
***

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.