Legendarny Coldcut trzykrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
20 Sty 2014 12:02

Tagi: coldcut matt black ninja tune sfinks700 1500m2 fabryka

 
Legendarny Coldcut trzykrotnie w Polsce - ZAMÓW BILETY!

Założyciel kultowej wytwórni Ninja Tune, jeden z ojców remiksu, samplingu i setów audio-wizualnych, wreszcie połowa formacji Coldcut - Matt Black - wystąpi na przełomie lutego i marca w Sopocie, Warszawie i Krakowie. Bilety już w sprzedaży!

Legendary Beats to cykl imprez, który prezentuje legendy sceny elektronicznej odpowiedzialne za powstawanie i rozwój konkretnych stylów muzycznych, a przez to i rozwój samej muzyki. Gwiazdą drugiej edycji Legendary Beats będzie założyciel kultowej wytwórni Ninja Tune, jeden z ojców remiksu, samplingu i setów audio-wizualnych, wreszcie połowa formacji Coldcut - Matt Black!


Matt Black zaprezentuje polskiej publiczności COLDCUT AV Show trzykrotnie: 27 lutego w sopockim Sfinksie, 28 lutego w warszawskim 1500m2 i 1 marca w krakowskiej Fabryce. Bilety na wszystkie występy Matta Blacka w naszym kraju możecie zamawiać na Muno.pl oraz Biletomat.pl. Gorąco polecamy!Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.