Jennifer Cardini przygotowuje kompilację

zapowiedzi
07 Sty 2013 12:31

Tagi: jennifer cardini correspondant

 
Jennifer Cardini przygotowuje kompilację

W marcu do sprzedaży trafi składanka "Correspondant Compilation 01", na której znajdą się niewydane wcześniej produkcje artystów związanych z labelem Correspondant.

Jennifer Cardini zaczynała swą karierę DJ-ską jako nastolatka, zaraz po eksplozji rave nad Sekwaną. Jej pierwszymi mistrzami byli Laurent Garnier i Jeff Mills. W drugiej połowie lat 90-tych współtworzyła wraz z Sextoy duet Pussy Killer, który na europejskie parkiety wprowadzał surowe tony mocnego electro-punka. Cardini stała się wówczas rezydentką jednego z najważniejszych na Starym Kontynencie klubów techno – The Rex w Paryżu.


W 2011 roku Jennifer Cardini założyła własną wytwórnię Correspondant, nakładem której dotychczas ukazały się wydawnictwa m.in. The Hacker czy Comy. Nowego i ciekawego materiału wystarczyło również na złożenie kompilacji nazwanej po prostu "Correspondant Compilation 01". Składanka ukaże się dopiero w marcu, jednak jej tracklistę znamy już teraz.

Mamy też dobrą wiadomość dla polskich fanów Jennifer Cardini. W jej kalendarzu pojawiły się daty dwóch występów w Polsce - 22 lutego w klubie Dom w Łodzi oraz 23 lutego we wrocławskim Log:in.

V/A - Correspondant Compilation 01 [Correspondant]

Data wydania: 18.03.2013

Tracklista:

01. Jimi After - The Dedicated
02. Darabi - Pistolero
03. Daniel Avery & The Deadstock 33S - Tunnel
04. Cora Novoa - The Sphinx
05. Pulp Disco & The Outcasts - Over Midnight
06. Clement Meyer - Hi Tek Snuff
07. Javi Redondo - Cave of Gold
08. The Hacker - Enter
09. Barnt & Philipp Gorbachev - Difcovered Atoman
10. Daniel Maloso & Philipp Gorbachev - Like a Vampire
11. Rework - Heavy Handed
12. Nhar - Thelema
13. Jennifer Cardini - Venom
14. Tomas More - Decency (Digital Only)
15. Offset - IRM (Digital Only)


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.