Fisz Emade i Sofa powitają lato w Gdyni

wydarzenie
11 Maj 2012 12:11

Tagi: cudawianki fisz emade sofa

 
Fisz Emade i Sofa powitają lato w Gdyni

Fisz Emade oraz zespół Sofa wystąpią 30 czerwca na Plaży Śródmieście w Gdyni, w ramach wydarzenia LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: Cudawianki.

Wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: Cudawianki” to unikatowa na skalę ogólnopolską propozycja spędzenia Nocy Świętojańskiej. Miasto Gdynia, organizator imprezy, zadba o różnorodny i unikatowy program - na widzów czekają koncerty gwiazd zagranicznych i polskich oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców.

Fisz Emade

Scena Muzyczna z udziałem uznanych artystów polskich i zagranicznych jest kulminacyjnym punktem programu Cudawianków. Muzycy wystąpią w niezwykłej, architektonicznej oprawie scenograficznej Jarosława Koziary na wielkiej scenie ulokowanej na Plaży Śródmieście.

Polskimi gwiazdami tegorocznej edycji będą Fisz Emade oraz Sofa w pełnym składzie koncertowym. Oba zespoły wydały niedawno świetnie przyjęte płyty - Fisz Emade „Zwierzę bez nogi“, a zespół Sofa „Hardkor Disko“. Wieloosobowe składy muzyczne, mnogość instrumentów, taneczne, żywiołowe rytmy, świetny kontakt z publicznością - wszystko to gwarantuje doskonałą zabawę na plaży na powitanie lata.

Sofa

W programie także: bogata sekcja warsztatowa - Aleja Cudów, Akcja Wianki, mobilne Alternatywne Zwiedzanie Miasta, Akcja Bulwar Sztuki, Ekostrefa | Strefa Relaksu, Kids Corner, a także działania street dancowe - Cudafunky!

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY!

Źródło: materiały organizatora

LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CUDAWIANKI 2012
Miejsce: Plaża Śródmieście - Gdynia
Data: 30.06.2012


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.