Wygraj płyty Tricky'ego i wejściówki na Cudawianki!

konkurs
22 Czerw 2012 16:09

Tagi: cudawianki

 
Wygraj płyty Tricky'ego i wejściówki na Cudawianki!

Już 30 czerwca w Gdyni odbędzie się tegoroczna edycja wydarzenia 'Cudawianki', na której wystąpi Tricky. Mamy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami związanymi z tym wydarzeniem!

Lato zaczyna się w Gdyni: Cudawianki inauguruje sezon letni w Gdyni. Cudawianki to unikatowa na skalę ogólnopolską propozycja spędzenia Nocy Świętojańskiej. Miasto Gdynia, organizator imprezy, zadbało o różnorodny i unikatowy program: na widzów czekają koncerty gwiazd zagranicznych i polskich oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców.


Kulminacyjnym punktem programu Cudawianków jest międzynarodowej klasy line-up Sceny Muzycznej. Już 30 czerwca na plaży Śródmieście wystąpią: Tricky, Ebony, Bones!, Fisz Emade oraz Sofa.]

Miejsce: Plaża Śródmieście - Gdynia
Data: 30.06.2012

KONKURS:


Już teraz w konkursie organizowanym przez Muno.pl mamy do rozlosowania atrakcyjne nagrody związane z wydarzeniem Cudawianki. Zwycięzca otrzyma:

- dwa albumy Tricky'ego: "Mixed Race" oraz "Knowle West Boy";

- podwójną wejściówkę do specjalnej strefy;

- gadżety promujące wydarzenie Cudawianki.

PYTANIE KONKURSOWE BRZMI: Jaka jest geneza nazwy debiutanckiego albumu Tricky'ego?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać najpóźniej do poniedziałku 25 czerwca 2012 roku do godziny 15:00 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

KONKURS ROZWIĄZANY

Nagrody otrzymuje: artnow

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.