Gentleman na gdyńskich Cudawiankach

news
20 Maj 2014 08:09

Tagi: cudawianki

 
Gentleman na gdyńskich Cudawiankach

Zapowiada się fantastyczne rozpoczęcie tegorocznego lata, a to wszystko za sprawą gdyńskich Cudawiankach, gwiazdą których będą Gentleman wraz z The Evolution!

Nadejście lata celebrowane będzie w wyjątkowym otoczeniu. Miasto Gdynia, jako orgaizator, zadbało o multum atrakcji na Plaży Gdynia Śródmieście oraz w centrum miasta.

Gwiazdą Cudawianek 2014 niezaprzeczalnie będą Gentleman &  The Evolution, którzy 21 czerwca zagrają na scenie ulokowanej na śródmiejskiej plaży. Energetyczne reggae zabrzmi na cudawiankowej imprezie po raz pierwszy!

Nie zabraknie polskiego akcentu muzycznego. Fenomenalny zespół Rebeka oraz raper O.S.T.R. zagrają dla tych, którzy wybiorą się na pierwszy dzień lata do Gdyni.

Szansą dla młodych artystów będzie druga scena dzienna w gdyńskim InfoBoxie. Zespoły mogą zgłaszczać się do konkursu do 3 czerwca. Jest o co walczyć - nagrodą główną jest support gwiazd wieczoru.

21.06.2014 | CUDAWIANKI 2014 | PLAŻA MIEJSKA | GDYNIA

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.