Daniel Stefanik podbije polskie kluby - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
08 Sty 2014 10:31

Tagi: daniel stefanik 1500m2 8bitow sfinks700 patio

 
Daniel Stefanik podbije polskie kluby - ZAMÓW BILETY!

Reprezentant Cocoon Recordings, Daniel Stefanik, wystąpi w Polsce aż czterokrotnie na przełomie stycznia i lutego. Artysta odwiedzi Warszawę, Szczecin, Poznań i Sopot, a bilety na występy możecie zamawiać na naszej stronie.

Daniel Stefanik na swoim koncie posiada niezliczone remixy i kolaboracje z takimi artystami jak Pan-Pot, Anja Schneider, Oxia, Legowelt, Gregor Tresher, Adam Port, Cassy, Matthias Tanzmann, D.Ramirez, Mathias Kaden, Butch, Paul Ritch i wielu innych.

Wydając od ponad dekady produkcje na najwyższym poziomie, nakładem takich labeli jak Mobilee, SCI+TEC, KANN, Moon Harbour, Recovery Tech czy Kling Klong zostaje zauważony przez samego Svena jako jeden z lepiej zapowiadających się newcomerów techno i house ostatnich lat. Zaproszony do współpracy z Cocoon Recordings wydaje swój album "Confidence" stając się jednym z "Cocoon Heroes".


24 stycznia w warszawskim 1500m2 Daniel Stefanik rozpocznie polską trasę, której kolejnymi przystankami będą szczeciński klub Patio (25 stycznia), poznański 8 Bitów (31 stycznia) i sopocki Sfinks 700 (1 lutego). Bilety na występy artysty możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.