Daniel Stefanik nagrywa album dla Cocoon

zapowiedzi
17 Sier 2012 13:58

Tagi: daniel stefanik cocoon

 
Daniel Stefanik nagrywa album dla Cocoon

Druga płyta Daniela Stefanika będzie nosić tytuł 'Confidence' i ukaże się w katalogu należącej do Svena Vatha oficyny Cocoon Recordings.

Ostatnim wielkim hitem Daniela Stefanika był wydany w 2010 roku na Mobilee 'Tripiando Los Colores', który grany był przez wiele miesięcy, za każdym razem wywołując euforię na parkiecie. Wcześniej artysta wydawał na m.in. na Moon Harbour, Cargo Edition i Freude Am Tanzen, a w 2008 roku pokusił się o nagranie debiutanckiego albumu 'Reactivity' dla Statik Entertainment.


Daniel Stefanik od niedawna intensywnie związał się z labelem Cocoon Recordings, stając się jednym z "Cocoon Heroes". Kolejnym etapem tej współpracy jest realizacja drugiego albumu dla oficyny Svena Vatha. Na 'Confidence' znajdzie się 9 niewydawnych wcześniej utworów. Premierę krążka zaplanowano na wrzesień.

Poniżej znajdziecie odsłuch numeru 'Everything Goes Green' przygotowanego z myślą o 'Cocoon Compilation L', który zdradza kierunek w jakim ma zmierzać album - głęboki, z wyraźnymi wpływami ambientu i dub techno.

Daniel Stefanik - Confidence [Cocoon Recordings]

Data wydania: 17.09.2012

Tracklista:

01. Entrance
02. Light On
03. 1996
04. Port Of Transition
05. Distillery
06. Bend The Rules
07. Dazed And Confused
08. Keep On (Version II)
09. Confidence

Daniel Stefanik - Everything Goes Green by Daniel Stefanik

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.