Nicolas Jaar unveils Darkside debut album

Announcements
04 Sep 2013 11:59

Tags: darkside other people nicolas jaar dave harrington

 
Nicolas Jaar ujawnia szczegóły albumu Darkside

Nicolas Jaar and Dave Harrington prepare debut album their Darkside project called "Psychic". LP will be released on October 8th.

Darkside to wspólny projekt Nicolasa Jaara i gitarzysty Dave'a Harringtona. Początki ich współpracy sięgają 2011 roku, kiedy to wydali EP-kę "Darkside" na należącym do Nico labelu Clown & Sunset. W tym roku duet zasłynął remiksami wszystkich utworów z albumu Daft Punk - "Random Access Memories", dzięki którym słodkie disco zmieniło się w mroczną, eksperymentalną elektronikę.


Nicolas Jaar i Dave Harrington ujawnili szczegóły debiutanckiego albumu, którego premierę zaplanowano na 8 października. Płyta zatytułowana "Psychic" składa się z ośmiu utworów prezentujących wizję kosmicznego rocka osadzonego w ramach współczesnego house'u i techno. Album ukaże się nakładem nowej wytwórni Nico - Other People.

Poniżej znajdziecie odsłuch otwierającego płytę numeru "Golden Arrow".

Darkside - Psychic [Other People]

Data wydania: 8.10.2013

Tracklista:

1. Golden Arrow
2. Sitra
3. Heart
4. Paper Trails
5. The Only Shrine I've Seen
6. Freak, Go Home
7. Greek Light
8. Metatron

 


Related

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.