PillowTalk na żywo w poznańskim SQ - BILETY!

wydarzenie
12 Luty 2013 10:57

Tagi: pillowtalk sq sq klub decadence

 
PillowTalk na żywo w poznańskim SQ - BILETY!

Gwiazdą 9. odsłony cyklu imprez Decadence w poznańskim SQ będzie trio z PillowTalk! Bilety na to wydarzenie w promocyjnej cenie dostępne są już na Muno.pl.

Bohaterami poprzednich edycji cyklu Decadence byli Wolf&Lamb i Soul Clap, Kollektiv Turmstrasse, Pan-Pot, Ellen Alien, Johnny D, Ray Okpara, Marcin Czubala, Guy Gerber oraz Wareika. Do grona tych najciekawszych postaci ze świata muzyki elektronicznej dołączy wkrótce trio Pillow Talk, którzy zagrają w wersji Live już 1 marca.

Pochodzący z USA Sammy D, Ryan Williams oraz Michael Tello wydają na najmocniejszych obecnie labelach: Visionquest, Wolf+Lamb, Life and Death. Ich muzyka scala klasyczne R&B, boogie i disco z undergroundowym housem i techno. Gwiazdy wieczoru wpierać będą dwa duety - Bueno Bros, którzy również zagrają w wersji Live, oraz poznański kolektyw Hrabioza Soundsystem.

Limitowaną pulę biletów na to wydarzenie w promocyjnej cenie 15 pln, możecie zamawiać wyłacznie za pośrenictwem Muno.pl.

01.03 - DECADENCE 9 PRES. PILLOWTALK LIVE!

Miejsce: SQ Klub - PoznańZobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.