Dekmantel zaprasza na wyjątkowe koncerty otwarcia

news
28 Lip 2017 10:02

Tagi: dekmantel

 
Dekmantel zaprasza na wyjątkowe koncerty otwarcia

Na początku sierpnia w Amsterdamie odbędzie się jeden z najlepszych festiwali na świecie – Dekmantel. Choć karnety na niego są już wyprzedane, to jest jeszcze szansa na załapanie się na koncerty poprzedzające festiwal.

Już za kilka dni w Amsterdamie odbędzie się jeden z najlepszych festiwali na świecie – Dekmantel. Festiwal odbywa się w urokliwym Amsterdamse Bos, dzielnicy na obrzeżach stolicy Holandii, którą charakteryzuje naturalna, zielona przestrzeń stworzona wręcz do muzycznego festiwalu.

Jak co roku na Dekmantel pojawi się śmietanka dj’ska z całego globu. Na kilku scenach pojawi się między innymi Omar S, Floating Points, Helena Hauff, Dj Nobu, British Murder Boys czy wielu innych.


Poza główną częścią festiwalu Dekmantel oferuje również liczne after-parties w najlepszych klubach w mieście. W Radion usłyszmy m.in. Palms Trax oraz Objekta a w nowo powstałej miejscówce Shelter dobijać uczestników Dekmantel będzie Regis czy Rodhad. W ciągu dnia na pewno warto odwiedzić słynny Red Light Radio, usytuowany w centrum miasta w jeden z uliczek, zagospodarowany za szybą jak jedna z popularniejszych atrakcji Amsterdamu. Zobaczyć tam będziemy mogli chociażby miejscowego Szamana Sana Propera czy Legowelta.

Doskonale wygląda oferta koncertowa w czwartek, przed oficjalnym rozpoczęciem festiwalu. Warto zaznaczyć, że karnety na festiwal są już dawno wyprzedane, lecz nadal można nabyć wejściówkę na jeden z koncertów otwarcia. Poniżej lista co można usłyszeć w nadchodzący czwartek w Amsterdamie:

MUZIEKGEBOUW AAN 'T IJ - Robert Henke - Lumière III, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Fatima Yamaha (live), Marcos Valle, Floating Points (solo live)

TOLHUISTUIN - Das Ding (live), Forest Swords, A Certain Ratio, Actress (live), Factory Floor (live), Optimo

SHELTER - Lorenzo Senni (live), Colin Benders (live), Nathan Fake (live), Andy Stott (live)

BIMHUIS - Occult Orientated Crime, Idris Ackamoor & The Pyramids, Huerco S. (live), Dopplereffekt

EYE - Dekmantel Festival Conference, Suzanne Ciani - A Life in Waves, Jonny Nash scores Sky Over Holland, 2001: A Space Odyssey (70mm), Tarik Barri ft. Lea Fabrikant - Versum (live)


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.