Dinky wkracza na nowy poziom

zapowiedzi
14 Kwie 2013 12:51

Tagi: dinky visionquest

 
Dinky wkracza na nowy poziom

Latem nakładem Visionquest ukaże się piąty album Dinky, zatytułowany "Dimension D". Artystka zapowiada spore zmiany w swojej muzyce.

Pod pseudonimem Dinky kryje się DJ-ka i producentka z Chile - Alejandra Iglesias. Na początku lat 90-tych poznała Ricardo Villalobosa, Dany Jacka i Luciano, dzięki którym nastoletnia jeszcze Dinky postawiła nauczyć się miksować. - To była chyba jedna z lepszych decyzji w moim życiu - mówi Alejandra. Artystka szybko zaczęła odnosić sukcesy, również na polu producenckim. W chwili obecnej jej dorobek płytowy liczy 4 albumy wydane na Traum Schallplatten, Carpark, Vakant i Wagon Repair.


Latem ukaże się kolejny album Dinky, zatytułowany "Dimension D". - Chciałam przenieść moją muzykę na nowy poziom, oderwać się od zasad w muzyce tanecznej i zanurzyć się we własnej fantazji - mówi artystka. W studiu pomagał jej Matthew Styles, z którym Dinky występuje również na scenie.

Album "Dimension D" ukaże się nakładem Visionquest, który wcześniej wydał jej EP-kę "Time To Lose It".

Dinky - Dimension D [Visionquest]

Data wydania: 25.06.2013


Tracklista:

01. I Saw
02. Measures
03. Xanex
04. Dimension D
05. Falling Angel
06. Witches
07. Blind
08. Almonds
09. Heathrow
10. Dust
11. La Noche
12. Blayo


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.