Legendarny DJ Rolando odwiedzi Poznań - BILETY

wydarzenie
19 Wrze 2017 12:40

Tagi: dj rolando tama

 
Legendarny DJ Rolando odwiedzi Poznań - BILETY

Twórca ponadczasowego hitu "Jaguar" i przede wszystkim świetny DJ - Rolando - w najbliższą sobotę odwiedzi poznański klub Tama. Kto jeszcze nie ma biletów?

DJ Rolando to dla całego pokolenia klubowiczów postać wręcz mistyczna za sprawą kultowego numeru "Jaguar", jednego z największych hitów w historii muzyki klubowej. Przez pierwsze lata działalności kojarzony był jako członek kolektywu Submerge/Underground Resistance, ale od kiedy mieszka w Europie, jest związany z berlińskim Berghain i labelem Ostgut Ton.

Nieśmiertelny utwór z pewnością pomógł mu otworzyć niejedne drzwi, ale przede wszystkim dzięki didżejskim umiejętnościom Rolando wciąż jest na topie i regularnie grywa w najważniejszych klubach świata. W najbliższy weekend artysta zaprezentuje sie poznańskiej publiczności.


DJ Rolando będzie gościem nowego cyklu Acid Plant w klubie Tama. Za support odpowiedzialni będą Feelaz, Sin i Audiorotax.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.