Nowy teledysk od dOP OGLĄDAMY

news
28 Maj 2014 17:36

Tagi: dop wooded

 
Nowy teledysk od dOP OGLĄDAMY

dOP będą głównymi gwiazdami Wooded Garden, który odbędzie się 21 czerwca we Wrocławiu. Szalone live acty Francuzów przyciągają rzeszę fanów z całego świata. Właśnie powstał teledysk do utworu Close Up, w którym znajdują się fragmenty video ich występów na całym globie!

Wooded Garden to wydarzenie, które będzie mostem łączącym Wrocław z innymi kulturalnymi stolicami Europy. Oprócz gości z Berlina, 21 czerwca na Wooded Garden pojawią się czołowi artyści sceny elektronicznej z Francji - dOP. Pochodzący z Paryża Clement Zemstov, Damien Vandesande i Jonathan Illel są wybitnymi przedstawicielami nurtu house, choć w swych dokonaniach podpierają się różnymi inspiracjami od techno po jazz, soul i funk.

 
Ekscentryczni, nietuzinkowi i bezkompromisowi. dOP zaprezentują we Wrocławiu swój żywiołowy koncert, podczas którego nie zabraknie odniesień do ich rodzinnego miasta - Paryża. Co ciekawe, obok wielu kolaboracji z wybitnymi artystami, mają za sobą również współpracę z polskimi producentami m.in Catz 'n Dogz, których również usłyszymy na Wooded.

Zobaczcie najnowszy teledysk do utworu Close Up i wczujcie się w klimat nadchodzącej imprezy Wooded Garden:

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.