Extrawelt live w Prozak 2.0 - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
28 List 2013 13:05

Tagi: extrawelt prozak 2.0

 
Extrawelt live w Prozak 2.0 - ZAMÓW BILETY!

Specjaliści od wysublimowanej elektroniki - duet Extrawelt - wystąpią 7. grudnia w krakowskim klubie Prozak 2.0. Przedsprzedaż biletów na wydarzenie prowadzą Muno.pl i Biletomat.pl.

Arne Schaffhausen oraz Wayan Raabe rozpoczęli karierę muzyczną na poczatku lat 90-tych. Grywali wtedy w niewielkich klubach w rodzinnym Hamburgu. Kilka lat później zakupili niezbędny do produkcji muzyki sprzęt, co dało początek projektowi Extrawelt.

Rozgłos przyniosł im maxi singiel "Soopertrack / Zu Fuss" z 2005 roku dla należącej do Jamesa Holdena wytwórni Border Community. Następnie otrzymali propozycje współpracy z Traum Schallplatten i Cocoon Recordings, nakładem której w 2008 roku ukazał się świetnie przyjęty album "Schöne Neue Extrawelt". 3 lata później wydali kolejny krążek, zatytułowany "In Aufruhr".


Aktualnie dużą popularnością wśród DJ-ów i słuchaczy cieszy się najnowszy release "The Inkling", z którego utworów z pewnością nie zabraknie w live Extrawelt w krakowskim Prozaku. Duet wystąpi przed tamtejszą publiką 7. grudnia.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.