Danny Byrd w sopockim Sfinks700 - BILETY!

 
Danny Byrd w sopockim Sfinks700 - BILETY!

Gwiazda wytwórni Hospital powrcaca do Polski! Danny Byrd wystąpi 2 lutego w sopockim klubie Sfinks700 w ramach cyklu Face The Music.


Danny Byrd to jedna z najbardziej znanych postaci w świecie muzyki drum'n'bass. Był on jednym z pierwszych artystów należących do słynnej wytwórni Hospital. Na swoim koncie producent ma takie znakomite wydawnictwa jak "Do It Again" (2000), "Changes" (2001) czy też "Dog Hill" (2006).


W 2008 roku światło dzienne ujrzał jego długo wyczekiwany debiutancki album zatytułowany "Supersized", na którym znalazły się znane "Shock Out" i "Red Mist". Równie duży sukces przyniósł artyście drugi krążek "Rave Digger".

Po znakomitym występie na zeszłorocznej listopadowej edycji Hospitality w Warszawie (zobacz zdjęcia), Danny Byrd ponownie powraca do Polski! Artysta zagra 2 lutego w sopockim klubie Sfinks700. Bilety na to wydarzenie mozecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.


Miejsce: Sfinks700 - Sopot
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.