Muzyka
 

Tej jesieni w kinach zobaczysz 'polski Berlin Calling'

lifestyle
24 Sier 2017 13:30

 

 
Tej jesieni w kinach zobaczysz 'polski Berlin Calling'

"DJ" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ukazana poprzez losy niezwykle utalentowanej, undergroundowej, polskiej DJ-ki...

Film "DJ" promuje się jako pierwszy w kinie europejskim przedstawiający karierę DJ-a z perspektywy kobiety. Główną bohaterką jest Dj-ka Mini, której losy mają być inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. 


DJ Mini, jest piękna i demoniczna, ambitna i przede wszystkim bardzo utalentowana muzycznie. Jest wykształcona artystycznie i zakochana w muzyce elektronicznej, ale niestety jej dramat polega na braku wiary w siebie. Kiedy marzenie staje się ambicją, przeradza się w przekleństwo. A kiedy izolacja prowadzi do wyścigu z własnym ego oddala od miłości do samego siebie - czytamy w zapowiedzi filmu.


Film, który "w niezwykle prawdziwy sposób przedstawia hermetyczne i bezwzględne środowisko DJ’ingu" to debiutancki obraz Alka Korta. W główną rolę wcieliła się Maja Hirsch, na ekranie zobaczymy także Daniela Olbrychskiego czy Roberta Gonerę. Ścieżką dźwiękową zajął się hiszpański producent Uner. "DJ" kręcono w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz na Ibizie. Data premiery nie jest jeszcze znana (trwa etap postprodukcji), ale będziemy mieli szansę zobaczyć ten film już tej jesieni.

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.