TOP 5 od Fort Romeau! W ten weekend zagra w Sfinks700

wydarzenie
11 Paź 2018 11:41

Tagi: fort romeau

 
TOP 5 od Fort Romeau! W ten weekend zagra w Sfinks700

Fort Romeau to nieszablonowy artysta produkujący utwory dla najbardziej cenionych wytwórni globu. Jeśli jeszcze go nie słyszałeś to musisz nadrobić zaległości! Sprawdź nasze przedimprezowe TOP 5!

Sobotnia impreza 13-go października w Sfinks 700 to druga edycja imprezy wytwórni art / werk records! Na tych imprezach promuje się nie tylko dobrą muzykę, ale i również dobrą atmosferę - akceptacja, tolerancja i otwartość to słowa kluczowe naszych imprez.


 

Na wydarzeniu wystąpi VONDA7, która obok swojego labelu art / werk będzie promować drugą epkę wydaną jego nakładem. Zagrają także Vacos Malcolm - będzie to jedna z ostatnich okazji usłyszeć ten duet na żywo przed dłuższą przerwą, którą chcą poświęcić na pracę nad nowym materiałem.

Wisienką na torcie będzie występ Fort Romeau, który wydaje utwory nakładem takich oficyn jak Ghostly International, Running Back, Live at Robert Johnson czy Rush Hour, czyli absolutnego topu jeśli chodzi o wytwórnie promujące nowe trendy w elektronice.

Dlaczego warto przyjść i posłuchać Fort Romeau - oto 5 muzycznych powodów!

FORT ROMEAU in The Lab NYC

Fort Romeau Boiler Room DJ Set

Fort Romeau - Secrets & Lies [Live At Robert Johnson]

Fort Romeau - Lately [Ghostly International]

Fort Romeau - Diana

 Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.