Gooral zapowiada 'Ethno Elektro 2'

zapowiedzi
14 Marz 2018 09:16

Tagi: gooral

 
Gooral zapowiada 'Ethno Elektro 2'

Po ogromnym sukcesie albumu 'Ethno Elektro', Gooral zapowiada kontynuację wydawnictwa! Zanim jednak nastąpi jego oficjalna premiera, artysta zaprasza na koncerty promujące płytę!

Gooral zaprasza na trasę before 'Ethno Elektro 2'. To wydarzenia głównie w kraju, na których artysta wraz z zaproszonymi gośćmi (m.in Stanisław Leszczyński, Maciej Szymonowicz czy Anna Bajkowska) zaprezentują nieopublikowany materiał z nadchodzącej, długooczekiwanej płyty.


Krążek 'Ethno Elektro' był największym hitem Goorala. To nowatorskie podejście do góralszczyzny połączonej z muzyką elektroniczną zrobiło spore zamieszanie. Płyta została doceniona przez liczne media, a Gooral z ekipą zagrał na żywo ponad pół tysiąca razy 'Karczmareczkę' na najwiekszych festiwalach w kraju i za granicą (m.in. Opener, Woodstock, Orange czy Exit).

Czy 'Ethno Elektro 2' osiągnie równie duży sukces co jego poprzednik?

21.03 - Before Ethno Elektro 2 @ Schron, Poznań
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.