Nastrojowy album Gorge'a

news
07 Maj 2010 14:41

Tagi: gorge 8 bit

 
Nastrojowy album Gorge'a

Właściciel wytwórni 8 Bit - Gorge, wydaje debiutancki album, który będzie zarazem pierwszą płytą długogrającą w katalogu niemieckiego labelu.

Gorge związany jest z muzyczną sceną Mannheim od wczesnych lat '90. W 2005 roku wraz ze swoim przyjacielem - Nickiem Curly, artysta założył wytwórnię 8 Bit. Mając obecnie na swym pokładzie niezwykle utalentowanych artystów jak: SIS, Johnny D, Marcin Czubala, Oxia, Hector czy też Audiofly, label ugruntował sobie bardzo silną pozycje na rynku muzyki elektronicznej, a sam Gorge stał się rozchwytywanym Dj'em grającym w czołowych światowych klubach.

 

 

Po udanych wydawnictwach dla Plastic City, Freerange, Objektivity oraz oczywiście 8 Bit, Gorge ogłosił wydanie debiutanckiego albumu dla założonego przez siebie labelu. "Mood" składać się będzie z dwóch płyt. Na pierwszej znajdziemy 11 leniwych i relaksujących ekskluzywnych produkcji. Niemal wszystkie nazwy utworów pochodzą z języka afrykańskiego. Druga płyta to mix przygotowany przez Gorge'a z najbardziej znanymi remixami artysty stworzonymi m.in. dla: Jamesa Talka, Solomuna czy też Miltona Jacksona.

 

Zapraszamy Was do zapoznania się z tracklistą albumu "Mood" oraz do przesłuchania kilku remixów, które znalazły się na mixie Gorge'a.

 

Gorge - Mood [8 Bit]

Data wydania: 11.07.2010

 

Tracklista:
CD 1

01. Mooi
02. Emefa
03. Erotic Soul feat. The Writers Proet
04. Makena
05. Mi Vida
06. Xaxax
07. Imara
08. Ona
09. Keya
10. My Boots
11. Garuna

 

CD 2
Selected Remixes (DJ Mix)
01. The Quasar & The Pressure – Take Me Over (Gorge Remix)
02. Garnica – Sexy People (Gorge Remix)
03. Thodoris Triantafillou & CJ Jeff – Barum (Gorge Remix)
04. James Talk - The Beginning (Gorge Remix)
05. Chelonis R. Jones - Pompadour (Gorge Remix)
06. Martin Eyerer & Oliver Klein - Dish Of The Day (Gorge Remix)
07. Steve Lawler - Distrait (Gorge & Nick Curly Remix)
08. Federico Locchi - Caramella (Gorge Remix)
09. Solomun - Boys In The Hood (Gorge Remix)
10. Milton Jackson - You Don't Know (Gorge Remix)

 


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.