Gorillaz Sound System w czterech polskich miastach - ZAMÓW BILETY!

wydarzenie
11 Gru 2013 15:52

Tagi: gorillaz sq klub sfinks700 basen

 
Gorillaz Sound System w czterech polskich miastach - ZAMÓW BILETY!

Czy jest ktoś, kto nie zna utworów "Clint Eastwood" czy "Feel Good Inc" lub nie kojarzy charakterystycznych, animowanych teledysków Gorillaz? DJ formacji - Remi Kabaka - w styczniu zagra w Polsce trzykrotnie: w Sopocie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

Gorillaz to bez wątpienia najbardziej popularny wirtualny zespół. Reprezentowany jest przez "przystojnego, ale próżnego" wokalistę 2D, mrocznego basistę o imieniu Murdoc Niccals, japońskiego gitarzystę Noodle oraz przemiłego perkusistę zwanego Russel Hobbs. Rzeczywiści członkowie zwykle nie pokazują się w realu, nawet podczas koncertów.

Remi Kabaka - Gorillaz Sound System

Remi Kabaka jest perkusistą Gorillaz, udziela głosu Russellowi Hobbsowi oraz jest założycielem projektu Gorillaz Sound System, w ramach którego występuje jako DJ. Artysta w styczniu przyjedzie do Polski, by zagrać w sopockim Sfinksie, poznańskim SQ i warszawskim Basenie.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.