GusGus w trasie po Polsce - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
22 Wrze 2015 10:39

Tagi: gusgus

 
GusGus w trasie po Polsce - ZAMÓW BILETY

GusGus wracają do Polski w koncertowym składzie. Po fenomenalnych i wyprzedanych koncertach w ubiegłym roku, islandzki zespół ponownie zagra dla polskiej publiczności.

Przebojowe albumy „Arabian Horse" i „Mexico”, show na Audioriver 2013 oraz ubiegłoroczna, entuzjastycznie przyjęta klubowa trasa po Polsce sprawiły, że GusGus ma nad Wisłą status gwiazdorski. Zasłużenie, bo to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie - zespół, który od lat błyskotliwie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia, taneczną energię i sceniczną charyzmę.


Ku uciesze fanów, GusGus ponownie odwiedzą nasz kraj i zagrają 2 października w warszawskiej Progresji, 3 października w Hali nr. 2 MTP w Poznaniu, 5 października w katowickim Mega Clubie i 6 października w klubie Eter we Wrocławiu. Supportem na polskich koncertach Islandczyków będzie MIN t, a afterparty w Warszawie i Poznaniu rozkręcą reprezentanci Muno.pl - Conradq & Juniore.Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.