Högni na trzech koncertach w Polsce - BILETY

wydarzenie
07 Gru 2017 12:30

Tagi: hogni

 
Högni na trzech koncertach w Polsce - BILETY

Högni - wokalista legendarnej islandzkiej grupy GusGus debiutuje z pięknym, solowym krążkiem „Two Trains” w barwach wytwórni Erased Tapes i wraca do Polski na trzy koncerty.

Högni wraz z zespołami GusGus i Hjaltalin kilkukrotnie występował w Polsce, wyprzedając koncerty dla ponad tysięcznej publiki w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu. Blondowłosy wokalista podbił serca przede wszystkim płci pięknej.


W Islandii jest prawdziwą gwiazdą - nie tylko muzyczną. Ceniony jest za kompozytorski talent, artystyczną wrażliwość, ale też sportowe pasje (występuje w lokalnym teamie koszykarskim). Najnowszy solowy album Högniego, zatytułowany „Two Trains”, ukazał się nakładem prestiżowej wytwórni Erased Tapes. To album pokazujący bardziej melancholijne oblicze zdolnego kompozytora i muzyka, choć nie brakuje też na nim żywszych melodii i rytmów.

Högni zaprasza na magiczne grudniowe koncerty w Katowicach (7.12, Rialto), Warszawie (8.12, Kulturalna) i Poznaniu (10.12, Scena na Piętrze). Wystąpi z trio, a na scenie towarzyszyć mu będzie także inny ex-członek GusGus - President Bongo.


07.12 - Högni - Rialto - Katowice08.12 - Högni - Kulturalna - Warszawa10.12 - Högni - Scena na Piętrze - Poznań

-

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.