Twórca 'Happy Techno' już w ten weekend w Tamie!

news
15 Sty 2019 12:39

Tagi: tama

 
Twórca 'Happy Techno' już w ten weekend w Tamie!

Czyli Lexlay kolejnym gościem cyklu "¡Hola Amigos!".

Misja cyklu ¡Hola Amigos! jest prosta: zapraszać najciekawszych przedstawicieli hiszpańskiej muzyki klubowej i prezentować nurt na poznańskim parkiecie. Po świetnie przyjętej pierwszej odsłonie z Oscarem L, do Tamy już w najbliższą sobotę przyjedzie Lexlay - charyzmatyczny dj z Barcelony, który stoi za inicjatywą HAPPY TECHNO!Energia, temperament i pasja to elementy, które najbardziej charakteryzują Lexlaya na scenie. Od 10 lat kataloński dj i producent prezentuje swoją interpretacje muzyki oscylującej wokół house i groovy techno na scenach całego świata. Występował w Space na Ibizie, Elrow czy w madryckim Fabrik dzieląc scenę m.in . z Carlem Coxem, Richie Hawtinem czy Loco Dice’m. Jego marka Happy Techno to coś więcej niż kolektyw. Pod tym szyldem Lexlay i spółka organizują cotygodniowe imprezy w Barcelonie i wydają muzykę.

Swój energetyczny styl gry Lexlay będzie promował w Tamie już w najbliższą sobotę. Podczas cyklu ¡Hola Amigos! na scenie wspierać go będą Kemot i Juniore.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.