Muzyka
 

Otwiera się nowa miejscówka w Poznaniu

news
07 List 2017 13:30

Tagi: house poznań

 
Otwiera się nowa miejscówka w Poznaniu

Już w ten weekend na ulicy Szkolnej w Poznaniu otwiera się "House". Czy poczujesz się tam jak na domówce?

House jest przestrzenią kulturalno- rozrywkową, której ideą jest stworzenie miejsca, gdzie poczujesz się jak w domu. Możesz tu zajmować się wszystkim tym, co do tej pory robiłeś zamknięty w swoich czterech ścianach i dzielić to z otaczającymi Cię ludźmi - tak zapowiadają nowe rozrywkowe miejsce jego włodarze.


Co to oznacza w praktyce? W tygodniu w "domu" będziesz mógł obejrzeć film, zagrać w gry planszowe, poczytać książki, ćwiczyć jogę, uczestniczyć w warsztatach djskich czy obejrzeć artystyczną wystawę. W weekend miejsce zmienia się bardziej w przestrzeń na b4 niż after, z głośników będzie sączyć się house i deep house od najciekawszych lokalnych djs i gości spoza miasta. Aby otrzymać kartę klubową uprawniającą do wstępu, należy napisać na fanpage House.

Otwarcie już w najbliższy piątek o 19:00 - zagra Hrabioza Soundsystem. Dzień później o muzykę zadbają Arcode, Tyler i Lewa.

Zdjęcie główne: pracanaczarno.com

Zobacz również

Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.