Koncert HVOB z okazji 10. urodzin SQ - ZAMÓW BILETY

wydarzenie
18 Luty 2016 08:31

Tagi: hvob sq klub

 
Koncert HVOB z okazji 10. urodzin SQ - ZAMÓW BILETY

HVOB powracają do Poznania. Związany z wytwórnią Stil vor Talent duet zagra koncert z okazji 10. urodzin klubu SQ.

HVOB, czyli w skrócie "her voice over boys", to pochodzący z Austrii duet Anny Muller i Paula Wallnera. Już pierwsze opublikowane na SoundCloud utwory HVOB spowodowały prawdziwe poruszenie w serwisach muzycznych i blogach w całej Europie, a niedługo potem zaczęły podbijać listy przebojów. HVOB ma na koncie 2 albumy dla Stil vor Talent, wytwórni należącej do Olivera Koletzkiego. Najnowszy nosi tytuł "Trialog" i ukazał się w kwietniu ubiegłego roku.


Anna i Paul występowali podczas największych festiwali na całym świecie, otwierali m.in. festiwal filmowy SXSW w Teksasie. Zachwyt budzą grafiki pojawiające się w ich teledyskach oraz zdobiące okładki albumów - to dzieła wiedeńskiego artysty Clemensa Wolfa.

19 lutego w poznańskim SQ duet zagra koncert z okazji 10. urodzin klubu! Austriaków będzie supportować Min t, a after poprowadzi Klaves.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.