Czekając na Instytut: Michael Mayer w Smolnej

wydarzenie
10 Luty 2017 10:15

Tagi: instytut michael mayer smolna

 
Czekając na Instytut: Michael Mayer w Smolnej

Już dziś odbędzie się kolejne wydarzenie Instytutu, które tym razem odbędzie się w warszawskim klubie Smolna. Headlinerem wieczoru będzie Michael Mayer.

Klubowe edycje Instytutu, które zapowiadają główne wydarzenia w warszawskim Instytucie Energetyki przy ul. Mory, zwiedziły już m.in. Nową Jerozolimę, Prozak 2.0 i Sfinksa700. Kolejne tego typu wydarzenie odbędzie się już dziś w Smolnej w Warszawie.

Głównym bohaterem wydarzenia będzie Michael Mayer, czyli znany od lat DJ i producent oraz szef Kompakt Records, jednej z najbardziej wpływowych wytwórni wydawniczych w muzyce elektronicznej. Kto wie, być może i w Smolnej pokusi się on o bardzo długi set, z których znany jest na całym świecie. Tej nocy na scenie towarzyszyć mu będą Leon i Phil Jensky.Bilety na wiosenny Instytut już w sprzedaży!Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.