Wiosenna edycja Instytutu! Są już bilety!

wydarzenie
07 Luty 2018 12:00

Tagi: instytut

 
Wiosenna edycja Instytutu! Są już bilety!

Po raz kolejny spotykamy się w jedynym laboratorium badawczym zdolnym do wytwarzania piorunów, które dwa razy w roku staje się domem dla miłośników techno. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na wiosenną edycję Instytutu.

Ten rok będzie wyjątkowy dla rodziny Instytutu - całkowicie nowy projekt, jakim jest Instytut Festival, to milowy krok dla nas i zupełnie wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. Nie moglibyśmy jednak tworzyć nowych konceptów zapominając o korzeniach i przeszłości, która nas zbudowała. Ogłaszanie każdej edycji Instytutu to dla nas moment wyjątkowo emocjonujący, jednak w tym roku jest on szczególnie wyczekiwany - pisze organizator, agencja Groove Control.

Warszawski Instytut Energetyki, który dwa razy w roku staje się domem dla miłośników muzyki techno, po raz kolejny otworzy swe potężne wrota 12 maja. Line-up nie został jeszcze ogłoszony.

Bilety na Instytut właśnie trafiły do sprzedaży.
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.