Warszawska Iskra zaprasza do ogrodu

wydarzenie
15 Maj 2018 09:57

Tagi: iskra

 
Warszawska Iskra zaprasza do ogrodu

W najbliższy weekend Iskra otworzy dla gości swój ogród z basenem. Poznaliśmy też plany klubu na sezon letni.

Już 19 maja po raz piąty warszawski klub Iskra zaprasza na Wielkie Otwarcie Ogrodu oraz inaugurację letniego sezonu. W tym dniu na scenie jednej z najciekawszych zielonych przestrzeni wystąpią I Say Mikey, Princess Rap, Mikołaj Komar, Kuvau b2b Alex Köffer oraz Panda. Na gości czekać będzie basen, leżaki, bujna przyroda i dobrze wyposażony bar.


W niedzielę po Wielkim Otwarciu Ogrodu odbędzie się Międzykulturowy Piknik, na którym nie zabraknie kuchni wietnamskiej, indyjskiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, libańskiej, szeroko pojętych smaków Azji, orientalnych przypraw i dodatków do jedzenia.

Kolejne miesiące letniego sezonu na Polach Mokotowskich wypełnią rozmaite imprezy cykliczne, a będą to, między innymi, wtorkowe stand-upy, przygotowane we współpracy ze Stand-Up Polska oraz kulinarne pikniki, jak i przeróżne wydarzenia tematyczne. Natomiast w piątki i soboty Iskrę wypełni muzyka.Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.