Konkurs: Zagraj z Jamesem Zabielą w Poznaniu!

news
12 Wrze 2018 11:32

Tagi: james zabiela tama

 
Konkurs: Zagraj z Jamesem Zabielą w Poznaniu!

Klub Tama organizuje konkurs didżejski.

Jednym z najciekawszych punktów programu poznańskiej Tamy na jesień/zimę 2018 jest z pewnością występ Jamesa Zabieli. James wystąpi w Poznaniu już 29 września. Początki jego kariery to zwycięstwo w konkursie djskim, dzięki czemu został zauważony przez samego Sashę.


To własnie dlatego Tama, organizując konkurs, chce dać szansę młodym artystom:

Czekamy na Wasze sety w klimacie techno, tech-house nie dłuższe, niż 30 min., nagrane z wykorzystaniem jak największej ilości sprzętu lub nietuzinkowo zmixowane, zawierające skrecze etc, wyróżniające się techniką. Wrzucone na soundcloud sety podsyłajcie nam w wiadomości prywatnej z nagłówkiem "Tama DJ contest" oraz krótkim bio, a następnie udostępnijcie na wydarzeniu. Spośród sześciu setów z największą ilością lajków jury złożone z czwórki naszych rezydentów wybierze zwycięzcę, którego ogłosimy 12 września. Pełen regulamin jest dostępny na naszej stronie internetowej - www.tamaklub.pl.

Jeśli potrzebujecie inspiracji, sprawdźcie kilka filmików z Jamesem Zabielą w roli głównej.


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.