Zremiksuj Jazzanovę!

news
09 Maj 2012 09:36

Tagi: jazzanova sonar kollektiv

 
Zremiksuj Jazzanovę!

Uwaga producenci! Jazzanova ogłosiła konkurs na remix swojego utworu 'I Human' nagranego wraz z Paulem Randolphem dla Sonar Kollektiv.

Który producent nie chciałby mieć na swoim koncie oficjalnego remiksu dla artystów takich jak Jazzanova? Berliński kolektyw DJ'sko-producencki regularnie nagrywa dla Sonar Kollektiv, na tym labelu również ma szansę ukazać się Wasz remix!

Artyści oddają do Waszej dyspozycji 8 ścieżek singla 'I Human' nagranego wraz z Paulem Randolphem, które możecie zinterpretować na dowolny sposób. Gotowy remix należy wrzucić do dropboxa na tej stronie do 15 czerwca 2012 roku. Ścieżki oraz odsłuch pełnej wersji utworu znajdziecie poniżej.

Najlepszy zdaniem Jazzanovy remix ukaże się oficjalne na singlu. Oprócz tego czeka na Was 5 zestawów upominków od Adidasa, Sennheisera oraz Jaegermeistera.

Wszystkim biorącym udział w konkursie życzymy powodzenia oraz nie zapomnijcie pochwalić się swoim remiksem na własnym Profilu Artysty na Muno.pl! :)

JAZZANOVA feat. Paul Randolph - I Human - Remix Parts by CDR berlin

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.