Jesse Rose kończy karierę DJ-ską. Z fanami pożegna się w Tamie - BILETY

wydarzenie
12 Paź 2017 10:50

Tagi: jesse rose

 
Jesse Rose kończy karierę DJ-ską. Z fanami pożegna się w Tamie - BILETY

Poznański klub Tama jest jednym z przystanków ostatniej trasy Jesse Rose. Artysta po występie w stolicy Wielkopolski wystąpi przed publiką jeszcze tylko 4 razy.

W ubiegłym roku Jesse Rose ogłosił, że po 20 latach za deckami rusza w ostatnią światową trasę, po której kończy z występowaniem na scenie. Dokładnie po roku od tej deklaracji artysta zawita do Poznania na jeden z ostatnich klubowych setów. Po Tamie zagra jeszcze tylko cztery razy.


Lista sukcesów, które Jesse Rose odniósł w trakcie swojej dwudziestoletniej kariery muzycznej jest bardzo długa. Od prowadzenia czterech wytwórni: Play It Down, Made For The Night, Made To Play i Front Room, przez kompilacje dla Get Physical, Defected, Fabriclive, po bycie częścią BBC Hall of Fame i Mixmag Top Ten DJ's, rezydenturę w Berghain / Panorama Bar oraz londyńskim Fabric.

Jessie Rose zagra w poznańskim klubie Tama 3 listopada. Artysta zapowiedział minimum 3-godzinny występ.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.