Joris Voorn najlepszy w 2014 roku? ZAMÓW BILETY

news
15 Gru 2014 11:14

Tagi: joris voorn 1500m2 green

 
Joris Voorn najlepszy w 2014 roku? ZAMÓW BILETY

Album "Nobody Knows" Jorisa Voorna króluje na listach najlepszych tegorocznych albumów z muzyką elektroniczną. Artysta będzie promował krążek w Warszawie już w najbliższy weekend.

Koniec roku to czas podsumowań i przypominania muzyki, która zachwycała przez ostatnie 12 miesięcy. Muno.pl oczywiście również wyróżni najciekawsze wydarzenia, zjawiska i muzykę mijającego roku, ale o tym nieco później.

Joris Voorn ma powody do zadowolenia, gdyż jego najnowszy album "Nobody Knows" znalazł się na szczytach list najlepszych elektronicznych krążków według magazynów Billboard i Pulse, a to pewnie jeszcze nie koniec wyróżnień. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać "Nobody Knows", możecie to zrobić m.in. w WiMP i Muno.FM.


Materiał z płyty pojawi się też zapewne w secie Jorisa Voorna, który artysta zagra 19 grudnia w klubie 1500m2 w Warszawie.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.