Muzyka
 

Młody polski festiwal zmienia lokalizację - BILETY

wydarzenie
08 Luty 2017 15:30

 

 
Młody polski festiwal zmienia lokalizację - BILETY

Na przełomie czerwca i lipca, teren Zamku von Treskov w Strykowie obok Poznania wypełni się na dwa dni dźwiękami elektroniki! Do sprzedaży trafiła już pierwsza pula biletów na Kaskada Festival.

Kaskada Festival to inicjatywa dwóch projektów - Be Kolektiv oraz Polish Rave Order. Impreza do tej pory odbyła się dwukrotnie w Ośrodku Kaskada przy jeziorze Kierskim w Poznaniu. W tym roku została przeniesiona w jeszcze bardziej urokliwe miejsce - teren Zamku von Treskov, w oddalonym o 30 km od Poznania Strykowie.


Organizatorzy przygotowują dwie sceny - jedna nad jeziorem obok murów zamkowych, a druga w parku. Cały teren to niemal 9 hektarów, w którym będzie zorganizowane pole namiotowe, a w samym zamku będzie można odetchnąć czy wynająć sobie nocleg.

Organizatorzy wciąż pracują nad line-upem - headlinerów poznamy prawdopodobnie w lutym. Na poprzednich edycjach wystąpili m.in. Christian Löffler, Marcin Czubala, Aparde czy Dahu.Skojarzenia

pomoc
zamknij

Podziel się muzyką! Jaki utwór lub set kojarzy Ci się z tym newsem?
Stwórz z nami muzyczną playlistę i słuchaj propozycji innych czytelników!
Dowiedz się więcej | FAQ

Wklej i słuchaj!
Wklej linka z SoundCloud, YouTube lub Muno.pl.

Ostatnie newsy

pokaż więcej

Hot newsy

z ostatnich 30 dni

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.