Kiasmos czterokrotnie w Polsce - BILETY

wydarzenie
15 Luty 2017 09:40

Tagi: kiasmos sfinks700 prozak 2.0 sq klub krakowska 100

 
Kiasmos czterokrotnie w Polsce - BILETY

W lutym Kiasmos wystąpi w formule dj set w aż 4 polskich miastach - Sopocie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony.

Kiasmos to wspólny projekt Olafura Arnaldsa i Janusa Rasmussena. Choć pochodzą z zimnej Islandii, ich muzyka to rozgrzewająca elektronika, wzbogacona o smyczki, wokale i dźwięki pianina. Zadebiutowali w 2009 roku EP-ką "Throw", po trzech latach wspólnego grania. Dużą popularność przyniósł im album "Kiasmos" z 2014 roku, z którego pochodzą utwory "Looped", "Burnt" i "Held". Rok po longplay'u pojawiła się EP-ka "Swept" z remiksem Tale Of Us.


Po bardzo długiej trasie koncertowej z autorskim materiałem, Kiasmos zaczął występować również w formule dj set. W lutym Janus Rasmussen zagra w Polsce aż czterokrotnie - w Sopocie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu!
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.