Kiasmos zagra w Warszawie! BILETY

news
20 Czerw 2018 12:04

Tagi: kiasmos

 
Kiasmos zagra w Warszawie! BILETY

Lato w warszawskiej Iskrze to m.in. Kiasmos Dj set.

Duetu Kiasmos nie trzeba w Polsce nikomu przedstawiać. Olafur i Janus są u nas częstymi gośćmi, ale za każdym razem mocno wyczekiwanymi. Ubiegłego lata Islandczycy wystąpili na dwóch "naszych" festiwalach - najpierw w Gdyni na Open'erze, nieco później na Intro w Raciborzu.

Kiasmos Dj-set Mokotowskie/ 28.07 / ISKRA PoleTego lata będziemy mogli posłuchać Kiasmos Dj Set, w wykonaniu Janusa w warszawskiej Iskrze. To wszystko dzięki "Distorted Animals booking", którzy zapraszają na pierwszą odsłone "Distored Pool".


Czego można się spodziewać po tego typu występie?

Nasz DJ set jest występem, w którym łączymy oryginalne kawałki Kiasmos z fragmentami utworów innych twórców. Głównie tych, którzy stanowią dla nas muzyczne inspiracje. Wkładamy mnóstwo pracy w to, by doprowadzić listę, która powstanie po tym połączeniu do perfekcji. Poszukujemy utworów, które rozbudowują klimat i poszerzają niepowtarzalną atmosferę "Kiasmos style"- tłumaczy duet.

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.