Sopocki Sfinks700 świętuje urodziny!

wydarzenie
13 Sier 2012 10:39

Tagi: sfinks700 ltj bukem

 
Sopocki Sfinks700 świętuje urodziny!

LTJ Bukem będzie gwiazdą pierwszych urodzin sopockiego klubu Sfinks700! Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

25 sierpnia minie rok od kiedy po dość burzliwym okresie udało się ponownie wskrzesić do życia miejsce, które złotymi zgłoskami zapisało się w historii kultury klubowej w Polsce.

Sopocki klub Sfinks700 znowu tętni życiem, imprezy na których bardzo często pojawiają się zagraniczne gwiazdy cieszą się ogromny zainteresowaniem. Komfortowe warunki do muzykowania spowodowały, że stałym elementem klubu stają się koncerty na wysokim poziomie, jak również wernisaże i wystawy oraz imprezy zamknięte.

Pierwsze urodziny klubu odbędą sie w rytmach drum'n'bass, a gwiazdą wieczoru będzie założyciel wytwórni Good Looking, autor niezliczonej ilości hitów - LTJ Bukem. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych djów i producentów gatunku drum'n'bass na całym świecie. Wraz z MC Conradem stworzyli duet, który oczarował świat kompilacjami Progression Session. LTJ Bukema wspierać będą Ros, Sesiz, Sick oraz Reza & Preemo. Na Fontannie zagrają Paryss, Vacos i ich przyjaciele.

Bilety na urodzinową imprezę klubi Sfinks700 możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl

25.08 - LTJ BUKEM (GOODLOOKING - UK), URODZINY KLUBU!

Miejsce: Sfinks700 - Sopot
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.