Wrzesień w Poznaniu należeć będzie do Tamy? BILETY

wydarzenie
30 Sier 2017 13:41

Tagi: tama

 
Wrzesień w Poznaniu należeć będzie do Tamy? BILETY

Znamy już wrześniowy program klubu Tama, który od teraz będzie działał prężnie i regularnie w nowej lokalizacji. Bilety na wybrane wydarzenia są już w sprzedaży.

Dla przypomnienia, w dużym skrócie: Tama otwiera się na stałe w nowym miejscu - w Izbie Rzemieślniczej (miejscu znanym też jako Pałac Cechowy) przy ul. Niezłomnych 2 w Poznaniu. Przepiękne wnetrza to nie jedyna atrakcja klubu, bo lista artystów, którzy wystąpią tam w tym roku jest imponująca. Więcej o otwarciu nowej Tamy pisaliśmy tutaj.


TAMA ogłasza gwiazdy nadchodzącego sezonu


Póki co, najbliżej mamy wrzesień i na nim się teraz skupimy. 15 września w Tamie wystąpi Vril live, dzień później Aquarius Heaven live. Te 2 imprezy to inauguracja sezonu. W kolejne weekendy zagrają André Hommen (autor hitu "Battery Pack"), DJ Rolando (ktoś nie zna "Knight of the Jaguar"?), Sailor & I (artysta wydał w tym roku debiutancki album) oraz Reset Robot (mocno związany z labelem Truesoul Adama Beyera). Rozpiska z datami poniżej.

Bilety na wybrane wydarzenia są dostępne na Biletomat.pl.


15.09 - Vril live
16.09 - Aquarius Heaven live
22.09 - Andre Hommen
23.09 - DJ Rolando
29.09 - Sailor & I / afterparty: Chida
30.09 - Reset Robot

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.