Konferencja Muzyczna Audioriver - znamy program!

news
31 Marz 2011 10:12

Tagi: audioriver

 
Konferencja Muzyczna Audioriver - znamy program!

Właśnie ruszyła rejestracja na pierwszą w historii Konferencję Muzyczną Audioriver, która 16 kwietnia odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Znamy już dokładny program tego wydarzenia oraz nazwiska większości bohaterów debat.

Konferencja Muzyczna Audioriver 2011 rozpocznie się wykładem Łukasza Napory, który nakreśli podstawy marketingu oraz pokaże jak je stosować w świecie muzyki elektronicznej i alternatywnej. Napora kieruje markietingiem Audioriver od początku istnienia festiwalu. Kolejnym punktem programu będzie debata na temat roli wydarzeń muzycznych w promocji miast i marek, czyli rozmowa m.in. o sponsoringu publicznym i prywatnym. Udział w niej wezmą m.in. Grzegorz Kiszluk, Ewa Czeszejko-Sochacka, Michał Zioło, dr Marek Goleń i dr Rafał Kasprzak.

Po przerwie na lunch czeka nas kolejna debata – tym razem na temat managementu artystów w Polsce. Tu z ramienia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wystąpi dr Teresa Dudzik oraz prof. Artur Nowak-Far. Dołączą do nich m.in. Brian Allan i Jarek Czechowski znany również jako Angelo Mike. Pierwszy z nich to szkocki muzyk, przedsiębiorca i producent muzyczny. Jego wieloletnie doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych będzie ważnym wkładem w dyskusję o polskich realiach. Z kolei Jarek Czechowski na pewno podzieli się spostrzeżeniami na temat managementu w świecie muzyki klubowej. Wkrótce ogłosimy pozostałych bohaterów obu debat.Na koniec dnia odbędą się dwa luźniejsze spotkania. Najpierw warsztat z zagraniczną gwiazdą z ramienia Red Bull Music Academy, czyli Radio Slavem. Będzie to świetna okazja by zadać pytanie temu niezwykle cenionemu producentowi i DJ-owi z Wielkiej Brytanii. Dużo pytań padnie pewnie także podczas ostatniego punktu w programie konferencji. Przez godzinę, producenci festiwalu Audioriver będą odpowiadać na wszystkie palące Was kwestie.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na www.rynekniezalezny.pl. Rejestracja trwa do 15 kwietnia, ale radzimy nie zwlekać, bo miejsc może zabraknąć dużo wcześniej!

Przypominamy też, że po Konferencji w klubie 1500 m2 na odbędzie się oficjalne After Party. Na trzech scenach wystąpią Radio Slave, Catz’n Dogz, K-Size feat CLS & Wax, Bshosa, Leon, Kwazar, Tom Encore, Luke Hiero, Ice, Pavlo oraz ADSF aka Furiitaa.

Więcej info: Audioriver 2011  |   After Party Po Konferencji Muzycznej Audiorive

Źródło: materiały promo


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.