Lato zaczyna się w Gdyni: CUDAWIANKI 2016

wydarzenie
19 Kwie 2016 10:01

Tagi: cudawianki

 
Lato zaczyna się w Gdyni: CUDAWIANKI 2016

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej inauguracji lata w Gdyni. Impreza odbędzie się 25 czerwca.

Wydarzenie „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: Cudawianki” inauguruje sezon letni w Gdyni. Na widzów czekają koncerty gwiazd zagranicznych i polskich oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej, aktywizujących szerokie grono odbiorców. Wszystkie te wydarzenia będą miały miejsce 25 czerwca na Plaży Gdynia Śródmieście oraz w centrum miasta. Idea imprezy bazuje na nawiązaniu do tradycji Nocy Świętojańskiej.


Taco Hemingway

Na scenie muzycznej wystąpią ORGANEK oraz TACO HEMINGWAY. Po raz trzeci na Cudawiankach pojawi się alternatywna scena muzyczna, nazwana w tym roku Alt Sceną, prezentująca i promująca młode zespoły, które zostaną wybrane na drodze konkursu. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne tutaj.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Więcej informacji:
Źródło: materiały prasowe

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.