Kto jeszcze zagra w ramach Lumia Summer Vibes? PROGRAM KONCERTÓW

 
Kto jeszcze zagra w ramach Lumia Summer Vibes? PROGRAM KONCERTÓW

Lumia Summer Vibes to pomysł na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie najciekawszych elektronicznych brzmień. Sprawdź program koncertów, które odbędą się w sierpniu w Warszawie, Poznaniu i Chorzowie!

Lumia Summer Vibes to inicjatywa marki Microsoft skierowana do bywalców letnich, miejskich miejscówek. W ciągu dnia można oddać się tam plażowym rozrywkom, takim jak gra w badmintona czy w bule oraz przetestować najnowsze smartfony Nokia Lumia 630 i 930, natomiast wieczorami uczestniczyć w koncertach muzyki elektronicznej.


Krafty Kuts zagra 22.08 w Warszawie, Isolee 30.08 w Poznaniu

Organizator Lumia Summer Vibes zadbał o bardzo ciekawy program artystyczny, bowiem w warszawskim Pomost 511, chorzowskim Konterze Cooltury i poznańskim KontenerArt zagrają m.in. niesamowity Krafty Kuts oraz mistrz wysublimowanego minimal techno Isolee. Program nadchodzących wydarzeń znajdziecie poniżej.

LUMIA SUMMER VIBES - PROGRAM KONCERTÓW


08.08 - Bueno Bros. & Rubber Dots @ Kontener Cooltury Chorzów
08.08 - SLG live @ KontenerArt Poznań
22.08 - Krafty Kuts @ Pomost 511 Warszawa
28.08 - Mooryc @ KontenerArt Poznań
29.08 - Catz 'n Dogz @ Pomost 511 Warszawa
29.08 - Marcin Czubala @ Kontener Cooltury Chorzów
30.08 - Isolee @ KontenerArt Poznań
30.08 - Slope live @ Forum Przestrzenie Kraków

 

fot. główne: http://butlon.blogspot.com/


Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.