Massive Attack mają dość Facebooka

news
22 Marz 2018 12:36

Tagi: massive attack facebook

 
Massive Attack mają dość Facebooka

"W świetle tego, że Facebook nadal nie szanuje Waszej prywatności, nie jest transparenty i unika odpowiedzialności, Massive Attack tymczasowo znika z FB." - napisali artyści.

Formacja Massive Attack dołączyła do akcji #deletefacebook i skasowała swój fanpage na największym portalu społecznościowym. Oczywiście ma to związek z aferą z firmą Cambridge Analytica, która wybuchła kilka dni temu po publikacji New York Timesa na temat wykorzystania przez wspomnianą firmę prywatnych danych 50 milionów nieświadomych tego użytkowników Facebooka w czasie kampanii prezydenckiej w USA.

Wczoraj Mark Zuckerberg po kilku dniach milczenia wydał swoje oświadczenie w sprawie Cambridge Analytica:


Chwilę później z Facebooka zniknął profil Massive Attack, a muzyczy odnieśli się do oświadczenia Marka na Twitterze: W świetle tego, że Facebook nadal nie szanuje Waszej prywatności, nie jest transparenty i unika odpowiedzialności, Massive Attack tymczasowo znika z FB. Mamy szczerą nadzieję, że szybko to się zmieni...Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.