Pierwsze wieści o Melt! 2016 LINE-UP

news
09 Gru 2015 13:07

Tagi: melt!

 
Pierwsze wieści o Melt! 2016 LINE-UP

W drugiej połowie lipca 2016 roku odbędzie się kolejna edycja festiwalu Melt! - jednego z najbardziej interesujących wydarzeń muzycznych na świecie. Znamy nazwiska pierwszych artystów!

Melt! to wydarzenie, podczas którego rave spotyka się z koncertami rockowymi, zmieniając industrialny teren Ferropolis w olbrzymi muzyczny festiwal. 


Wielkie gwiazdy obok berlińskich vinylowych wyjadaczy. Spektakularne sceny na festiwalu z intymnym klimatem na Sleepless Floor. Wyznawcy techno, house, indie i electro na jednym polu. Wszystko idealnie się tutaj ze sobą miesza - tak o ubiegłorocznej edycji Melt! w swojej relacji pisał nasz redaktor (czytaj). Czy w tym roku będzie podobnie?

Sprawdźcie poniżej listę pierwszych ogłoszonych nazwisk.

MELT 2016: pierwsi artyści:


Andhim, Andy Stott, Ben Klock, Black Coffe, Boys Noize, Chvrches, Deichkind, Disclosure, Dj Koze, Ed Davenport, Honey Dijon, Ho99o9, Jamie Woon, Jamie xx, Kollektiv Turmstrasse, M83, Maceo Plex, Mano Le Tough, Maya Jane Coles, Mura Masa, Oliver Koletzki, Skepta, Sleaford Mods, Solomun, Tijana T, Two Door Cinema Club, TBA

Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.