Mark Knight 'All Knight Long' w Warszawie! BILETY

news
19 Lip 2018 13:32

Tagi: mark knight iskra

 
Mark Knight 'All Knight Long' w Warszawie! BILETY

Mist oraz Soundtrade Agency zapraszają do kubu ISKRA Pole Mokotowskie na 5h występ szefa Toolroom Records - pierwsza pula biletów już wyprzedana!

"Doszedłem do punktu w mojej karierze, w którym chciałem w pełni wyrazić to, kim muzycznie jestem. Jedynym fizycznym sposobem aby to zrobić było granie całą noc - tak narodziła się ta koncepcja" - zapowiadał Mark Knight w ubiegłym roku trasę "All Knight Long". Szef Toolroom Records w tym formacie odwiedził już kluby w m.in. Tokyo, Amsterdamie, Nowym Jorku czy Pradze. W tym roku kontynuuje ten pomysł - już 14 sierpnia odwiedzi warszawski klub ISKRA Pole Mokotowskie.


Czego możecie spodziewać się w ciągu jego 5h seta? Mieszanki disco, house, tech house i techno. Za support będą odpowiadać Unknown Poets i Blake.

Bilety na występ Mara Knighta rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Pierwsza pula została już wyprzedana. Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!
Zobacz również

Korzystanie z witryny muno.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.